Osztálynapló
Ellenőrző
E-Ügyintézés

Osztálynapló
Ellenőrző
E-Ügyintézés

Osztálynapló
Ellenőrző
E-Ügyintézés

Versenyeredmények

2018/2019-es tanév

Versenyeredmények

2018/2019-es tanév

previous arrow
next arrow
Slider

Közzétéve: 2019.01.07

Mint már sok-sok éve, idén is megszerveztük iskolánkban a karácsonyi adománygyűjtő akciót, melyen főként diákjaink - és lelkes szüleik - saját készítésű karácsonyi ajándéktárgyaival találkozhattak a támogatók. 

Az összegyűlt bevételt minden évben az osztályok karácsonyi ajándékára fordítjuk. Az idei évben nem csak labda, társasjáték került a fa alá. A karácsonyi ünnepség végén néhány osztály élményt kapott ajándékba. Mozilátogatás, és korcsolyázás is lapult az ajándéktáskákban.
Iskolánk tanulói nagy örömmel fogadták az ajándékokat. Szívmelengető volt látni a sok boldog arcot a meglepetések kiosztásánál.
Köszönöm a sok munkát a gyerekeknek, szüleiknek, és a kollégáknak egyaránt, hiszen lelkes hozzáállásuk, támogatásuk nélkül ez a program nem működne.

Turi Ilona (a rendezvény koordinátora)

previous arrow
next arrow
Slider