Közzétéve: 2018.01.23.

Köszönjük Horváth Anikónak (fenyfoto.hu) a Pápai Tehetség Roadshow-n készült gyönyörű fotókat, és ismételten köszönjük iskolánk egykori diákjának, Zsédának és valamennyi iskola tehetséges szereplőjének továbbá az Új Nemzedék Központ munkatársainak, hogy feledhetetlenné tették ezt a gyönyörű rendezvényt és "nagy találkozást"!

.

Zséda egykori tanítói és tanárai körében: Császár Endréné, Zséda 1-2. osztályos tanítója, Dr. Martonné Klimó Irén osztályfőnöke, Csapó Lászlóné 3-4. osztályos tanítója, Bódi Lászlóné, magyar tanára és az iskola irodalmi szakkör vezetője, Fehér Ferenc, ének tanára és Venczel Csaba jelenlegi intézményvezető.

Közzétéve: 2018.01.22.

„Van egy dal, amit előbb megtanulsz, még mielőtt a tartalmát megértenéd. Amíg kicsi vagy, csak hallgatod a televízióban, amikor a győztes magyar sportolók tiszteletére felkúszik a zászlórúd csúcsára a piros-fehér-zöld nemzeti lobogónk. Vagy az iskolai és városi ünnepségen, ahol tiszteletadással és meghatottan éneklik együtt a résztvevők. Aztán egy idő után magad is megpróbálod énekelni, a egyre biztosabban dalolod a többiekkel. Amire az iskolában tanulsz róla, már ismered, szereted, hozzád tartozik ez a dal: a magyar Himnusz.”

Közzétéve: 2018.01.18 - Forrás: papa-ma.hu (Babos Petra)

Közzétéve: 2018.01.18.- Forrás: Infopapa.hu (Szalóky Zsolt)

A Tarczy Lajos Általános Iskolához gördültek a roadshow kamionjának kerekei. Az eseményen a Pápáról indult tehetség, kiváló és népszerű énekes, Zséda is megosztotta gondolatait.

Közzétéve: 2018. január 16.

Közzétéve: 2018.01.12.